Siena kaotas võõral väljakul Himkile, Kangurilt 12 punkti

Kristjan Kangur
Kristjan Kangur Foto: SCANPIX

Kristjan Kanguri koduklubi Siena Montepaschi kohtus täna Euroliiga vahegrupis Moskvas kohaliku BC Himkiga ja pidi vastu võtma 71:78 kaotuse. Sienale oli see vahegrupis seitsme võidu kõrval kolmandaks kaotuseks, kuid endiselt hoitakse teist kohta.

Moskvas toimunud mäng kulges algusest peale Himki taktikepi all ja Sienal ei õnnestunud kordagi juhtima minna. Kanguri kontole jäi ligi 29 minutiga 12 punkti, kolm lauapalli ja kaks isiklikku viga. Siena resultatiivseim oli 17 punkti visanud Bobby Brown.

Võitjate poolelt olid heas hoos Kelvin Rivers ja Paul Davis, kes viskasid vastavalt 19 ja 18 punkti.

-

22:18, poolteist minutit esimese veerandaja lõpuni. Kangur on seni tabanud mõlemad kaugvisked ja on toonud kuus punkti

-

25:20, Siena on esimese veerandi järel kaotusseisus. Kangur on seni tabanud kaks kaugviset ja toonud kuus punkti.

-

Kangurit ei vahetatud kordagi esimesel veerandil puhkama, terve aja viibisid platsil veel ka Brown ja Moss.

-

Himki parimana on Kelvin Rivers visanud kaheksa punkti.

-

Algas teine veerandaeg

-

29:24, Kangurilt kaks punkti juurde. Eestlane on tabanud kõik sooritatud visked

-

35:26, kuus ja pool minutit poolajani. Kangur on seni olnud Siena resultatiivseim mees

-

Siena suutis poolaja lõpuks vahet vähendada. Puhkama minnakse Himki 44:37 eduseisul. Kanguri arvel on kaheksa punkti (kaugvisked 2/2, kahepunktivisked 2/1). Siena parimana on Bobby Browni arvel 13 punkti. Himki parimana on Kelvin Rivers ja Paul davis visanud kumbki kaheksa punkti

-

Himki alustab viimast veerandit 6:0 vahespurdiga, seis 70:54 kodumeeskonna kasuks

-

73:57, Rivers on visanud 19 punkti, kusjuures ainus möödaläinud vise on üks vabavise

-

73:60, Janning tabab teise kaugviske järjest. Mängida jääb kuus minutit

-

Ei õnnestu Sienal mäbgu pööret tuua, Fridzoni kolmene toob tabloole seisu 76:62

-

Sienal õnnestub vahet veidi vähendada. Seis on 76:67, kaks minutit mängu lõpuni!

-

Män lõppes Himki 78:71 võiduga! Kanguri arvele jäi 12 punkti, kolm lauapalli ja kaks isiklikku viga. Mängu parimana viskas Kelvin Rivers Himki kasuks 18 punkit. Paul Davis lisas omalt poolt 18 punki. Siena resultatiivseim oli 17 punkti visanud Bobby Brown

Itaalias toimunud omavahelise kohtumise võitis Siena 82:76. Nüüd vajab aga Himki kindlasti võitu, et hoida kinni vahegrupi neljandast positsioonist. Siena on hetkel seitsme võidu ja kahe kaotusega teisel kohal.

Viimati alistas Siena kindlalt 87:69 türklaste Fenerbache.