Tartu astus sammu poolfinaali suunas

Mariel Gregor
Tartu meeskond aru pidamas.
Tartu meeskond aru pidamas. Foto: Margus Ansu / Postimees

Tiitlikaitsja Bigbank Tartu jätkas kolme võiduni peetavat Eesti võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaalseeriat kodus 3:1 võiduga Rakvere Fruit Xpressi üle, millega jõuti poolfinaalist ühe võidu kaugusele.

Eivo Žuravljov tõi võitjate parimana 23 punkti, Henri Treial lisas 13 ja Renee Teppan 11 silma, vahendab volley.ee. Senise põhikoosseisu mängija Robert Tähe asemel tegutses täna nurgaründajana Teppan. Taaskord oli Rakvere resultatiivseim Elia Lulla, kelle arvele kirjutati 14 punkti.

Märkimisväärne erinevus tuli võistkondadel rünnakul, kus Tartu meeskond jäi protsentidega 47-36 peale.

Laupäval kell 19 peavad Võrus veerandfinaalseeria teise kohtumise kodumeeskond Valio Võru Võrkpalliklubi ja TTÜ, avamängus võttis 3:0 võidu TTÜ.