Pareiko koduklubi alistas Morozovi tööandja

Krakowi Wisla särgis krooniti Sergei Pareiko ka Poola meistriks.
Krakowi Wisla särgis krooniti Sergei Pareiko ka Poola meistriks. Foto: Laura Oks

Igor Morozovi koduklubi Varssavi Polonia võõrustas Sergei Pareiko leivaisa Krakowi Wislat. Mõlemad Eesti jalgpallikoondislased mängisid 90 minutit, lahingust väljus 2:1 võiduga Wisla.

Milosz Przybecki viis Polonia 14. minutil juhtima, kuid Cezary Wilk viigistas 35. minutil ning Michal Chrapeki 51. minuti tabamus tagas magusa võõrsilvõidu Wislale, vahendab Soccernet.ee.

Polonia lasi kaotusega käest võimaluse liigatabelis teisele kohale tõusta ning liider Varssavi Legia kaugenes neist viie punkti kaugusele. Wisla kerkis hetkel üheksandale positsioonile, kuid kolm selle vooru kohtumist on veel pidamata.

Sergei Mošnikovi koduklubi Zabrze Gornik võõrustab pühapäeval Poznani Lechi ning kerkiks võidu korral ise teisele tabelireale.