Bayern kaotas kodus Arsenalile, kuid pääses siiski edasi

Olivier Giroud (keskel) viis Arsenali Bayerni vastu juba 3. minutil juhtima.
Olivier Giroud (keskel) viis Arsenali Bayerni vastu juba 3. minutil juhtima. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas selgusid täna õhtul viimased veerandfinalistid, kelleks on Müncheni Bayern ja Malaga.

Kaheksandikfinaali korduskohtumises kaotas Bayern kodus 0:2 Arsenalile ning seega jäi kahe mängu kokkuvõttes seis 3:3 viiki, kuid Bayern pääses tänu võõrsil löödud kolmele väravale veerandfinaali. Arsenal asus täna juhtima juba 3. minutil Olivier Giroud' väravast, lõppseisu vormistas 85. minutil Laurent Koscielny.

Tänases teises kohtumises alistas Malaga koduväljakul 2:0 FC Porto ning pääses kokkuvõttes 2:1 võiduga veerandfinaali.

Veerandfinaalpaarid loositakse 15. märtsil.

Tänased mängud:

Müncheni Bayern - Londoni Arsenal 0:2

3. Giroud, 85. Koscielny

Malaga - Porto 2:0

43. Isco, 77. Santa Cruz

Enne mänge:

Bayern võitis võõrsil peetud avamängu 3:1 ja on seega üsna turvalises seisus, kuna Arsenalil tuleks edasipääsuks lüüa vähemalt kolm vastuseta väravat. Arsenalil ei saa vigastuste tõttu kaasa teha Jack Wilshere, Bacary Sagna ja Lukas Podolski. Bayernil peavad tänase mängu vahele jätma Bastian Schweinsteiger, Franck Ribery ja Jerome Boateng.

Porto alistas avamängus koduväljakul Malaga Moutinho väravast 1:0.