Reintam ja Jyväskylä JK jõudsid penaltiseeria järel liigakarika finaali

Oliver Lomp
, ajakirjanik
Mikk Reintam (nr. 3).
Mikk Reintam (nr. 3). Foto: SCANPIX

Mikk Reintami koduklubi Jyväskylä JK sillutas endale tee Soome liigakarika finaali kahe järjestikuse 0:0 viigi ja penaltiseeriaga.

JJK võitis laupäeval veerandfinaalis Helsingi JK-d ja täna poolfinaalis Turu Palloseurat, kusjuures mõlemad mängud lõppesid väravateta ja otsustati penaltitega. Reintam tegi mõlemad kohtumised kaasa algusest lõpuni, kuid penaltilööjate hulka ta ei kuulunud, vahendab Soccernet.ee.

Finaalivastaseks võib JJK saada Ats Purje koduklubi Kuopio Palloseura, kes kohtub teises poolfinaalis reedel FC Lahtiga.

Ka KuPS võitis enda veerandfinaali penaltitega, olles pärast 1:1 viiki 11 meetri punktilt täpsem kui MYPA. Purje mängis veerandfinaalis kogu kohtumise, aga penaltit lööma ei läinud ka tema.

Liigakarikavõistluste näol on tegemist Soome põhihooaja eelse turniiriga.