Henrik Ojamaa Motherwelli särgis.
Henrik Ojamaa Motherwelli särgis. Foto: SCANPIX

Šotimaa jalgpalli meistriliiga eilses ainsas mängus alistas Eesti koondislase Henrik Ojamaa koduklubi Motherwell 4:1 Hiberniani ja kindlustas tabelis teist kohta.

Hibernian asus küll avapoolaja keskel Tom Taiwo väravast juhtima, kuid teise poolaja algul viisid Michael Higdon ja James McFadden kuue minuti jooksul juba kodumeeskonna ette. 67. minutil lõi Callum Higginbotham iluväravast 3:1 ja lõppskoori vormistas 84. minutil Tom Hateley.

Ojamaa mängis täismängu ja sai 58. minutil kollase kaardi. Motherwell on 50 punktiga tabelis teine, jäädes mängu vähem pidanud liidrist Celticust maha 12 punktiga. Kolmandal kohal olev Ross County kaotab viie punktiga, ent neilgi on mäng vähem peetud.