Nõmme Kalju päästis lõpuminutitel viigi, Levadia jätkab täiseduga

Hidetoshi Wakui (paremal).
Hidetoshi Wakui (paremal). Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel viigistas valitsev meister Nõmme Kalju kahe seni kaotuseta meeskonna duellis võõrsil 1:1 Sillamäe Kaleviga.

Kalju pääses seejuures kaotusest mängu viimastel minutitel, sest Martin Vungi 33. minuti täpsele penaltile suutis 88. minutil vastata väravaga Hidetoshi Wakui. Kalju ja Sillamäe jätkavad mõlemad kolme vooru järel seega seitsme punktiga.

Konkurentide viigi kasutas ära Tallinna Levadia, alistades kindlalt 3:0 Narva Transi ja tõustes vähemalt paariks tunniks täisedu kolme võiduga tabeli liidriks. Kahe vooru järel juhtinud FC Floral on võimalus siiski tabeli esikoht tagasi võita, kui kell 17 algavas kohtumises suudetakse alistada meistriliiga uustulnuk FC Infonet.

Transi vastu lõi Levadia avavärava esimese poolaja lisaminutil Artur Rättel ja 53. minutil lisas teise tabamuse Rimo Hunt. 85. minutil tõrjus Transi väravavaht Stanislav Pedõk küll Nikita Koljajevi penalti, ent tagasipõrkunud palli saatis võrku meistriliigas alles teist mängu kaasa teinud 18-aastane Kaspar Paur.