Meistriliiga uustulnuk Infonet üllatas Florat

Andre Frolov.
Andre Frolov. Foto: Mihkel Maripuu

Jalgpalli meistriliigas sündis suurüllatus, kui FC Flora ei suutnud koduväljakul jagu saada liiga uustulnukast FC Infonetist. Mäng lõppes 1:1 viigiga.

Infonet asus kohtumist 33. minutil Vladislav Smirnovi väravast isegi juhtima ja ka poolajale mindi eduseisul. Alles 58. minutil suutis Andre Frolov seisu viigistada, kuid rohkem väravaid mängus ei nähtudki. Et täna kaotasid punkte ka omavahel viigistanud Sillamäe Kalev ja Nõmme Kalju, on pärast kolmandat vooru täisedu kolme võidu ja 9 punktiga tabeli ainuliider FC Levadia, kes alistas 3:0 Narva Transi.