Oliver Lomp
, ajakirjanik
David Villa
David Villa Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalliliigas teenis järjekordse võidu tabeliliider FC Barcelona, kes alistas seekord 3:1 Rayo Vallecano.

Ühtlasi kasvatas kaks väravat löönud Messi järjestikustes liigamängudes löödud väravate rekordi juba 18-le kohtumisele.

Barcelona asus kohtumist juhtima aga hoopis 25.minutil David Villa väravast – resultatiivse söödu andis Messi.

Vahepeal pingile kukkunud Villa tõestas 40. minutil, et on igati algkoosseisu kohta väärt, kui andis omakorda väravasöödu Messile. Ka 57. minutil sündinud Messi teise tabamuse juures mängis Villa olulist rolli. Rayo Vallecano auvärava lõi 70. minutil Hispaania liiga legend Raul Tamudo.

Ülejäänud eilsetes kohtumistes kaotas Malaga kodus 0:2 Espanyolile, Sevilla purustas kodus 4:0 Zaragoza, Atletico Madrid oli võõral väljakul üle 2:0 Osasunast ja Granada tegi kodus 1:1 viigi Levantega.

Barcelona liigub 74 punktiga kindlalt liigatiitli suunas. Madridi Realil on koos 61, Madridi Atleticol 60 ja Real Sociedadil 47 silma. Kogu liigatabelit vaata SIIT.