Suurest kaotusseisust välja tulnud Heat pikendas võiduseeria 24-mänguliseks

LeBron James
LeBron James Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA jäi Miami Heat küll Cleveland Cavaliersi vastu 27-punktilisse kaotusseisu, kuid suutis lõpuks mängu siiski 98:95 võita, pikendades seega enda võiduseeria 24-mänguliseks.

Cavaliersi mahamängitud 27-punktiline edu on NBA ajaloo suurim. Enne viimast veerandaega oli Heat veel 68:77 kaotusseisus, kuid viimase kümne minuti jooksul mängiti vastased üle 30:18.

Heat pole 47 päeva ühtegi mängu kaotanud, viimati jäädi vastasele alla 1. veebruaril.

Heati eest tegi hea esituse LeBron James, kes sai kirja tänavuse hooaja neljanda kolmikduubli, visates 25 punkti, võttes 12 lauapalli ning andes 10 resultatiivset söötu. Cavaliersi parim oli Wayne Ellington 20 punktiga.

Mängu häirisid ka kaks viivitust, esmalt algas kohtumine planeeritust 35 minutit hiljem ning viimase veerandaja alguses tungis väljakule ilmselt alkoholijoobes fänn, kes soovis Jamesi tervitada ning seetõttu tuli mäng peatada.