Eesti jalgpallikoondis kaotas võõrsil Hollandile kolme väravaga

Arjen Robben möödumas Sander Purist.
Arjen Robben möödumas Sander Purist. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondis pidi MM-valiksarjas vastu võtma kindla kaotuse, kui võõral väljakul jäädi 0:3 alla Hollandi koondisele.

Kohtumise avapoolaeg lõppes viigiliselt 0:0, kuid teise poolaja alguses viis Rafael van der Vaart Hollandi juhtima. 72. Minutil suurendas Robin van Persie hollandlaste eduseisu. Seejärel tekkis hea võimalus ka Eestil, kuid väravavahiga silmitsi pääsenud Martin Vunk lõi palli üle värava. 84. Minutil vormistas kohtumise lõppseisu Ruben Schaken.

Eesti jalgpallikoondis on nüüd käimasolevas MM-valiksarjas teeninud viie kohtumisega kolm punkti. Hollandlased on võitnud seni kõik viis kohtumist.

Holland - Eesti  3:0 (0:0)

Väravad: 47. Rafael van der Vaart, 72. Robin van Persie, 84. Ruben Schaken

Hoiatused: 42. Arjen Robben

Holland: Kenneth Vermeer, Daryl Janmaat, Stefan de Vrij, Bruno Martins Indi, Daley Blind, Jonathan de Guzman (86. Jordy Clasie), Jeremain Lens (74. Ruben Schaken), Kevin Strootman, Robin van Persie, Wesley Sneijder (36. Rafael van der Vaart), Arjen Robben.

Eesti: Sergei Pareiko, Enar Jääger, Igor Morozov, Ragnar Klavan, Taijo Teniste, Sander Puri, Martin Vunk, Konstantin Vassiljev, Dmitri Kruglov (62. Tarmo Kink), Henrik Ojamaa (77. Joel Lindpere), Andres Oper (46. Sergei Zenjov).

LOE KOHTUMISE KÄIKU JA EKSPERTIDE KOMMENTAARE MÄNGULE.