Valus hoop: Barcelona staar peab Meistrite liiga veerandfinaali mängu vahele jätma

Oliver Lomp
, ajakirjanik
FC Barcelona Lionel Messi ja Xavi
FC Barcelona Lionel Messi ja Xavi Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalliklubi FC Barcelonat on Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumise eel tabanud suur tagasilöök, kuna suure tõenäosusega peab mängujuht Xavi kohtumist Paris St.Germain'iga kõrvalt vaatama.

Xavile on juba pikka aega muret teinud parema jala reielihas. Esmalt venitas ta selle ära veebruaris ning tegi uuesti liiga Meistrite liiga kaheksandikfinaalmatšis AC Milani vastu.

Xavi jättis eelmisel reedel vahele MM-valikmatši Soomega (Hispaania viigistas 1:1), kuid teisipäevases mängus Prantsusmaa vastu, mille hispaanlased võitsid 1:0, tegi mees kaasa terve matši.

Samas sai reis nii palju kannatada, et kindlasti jääb Xavi eemale nädalavahetusel peetavast liigamängust Celta Vigoga, kuid suure tõenäosusega ka PSGga.

Barcelonal on oluliste mängude eel veelgi probleeme, kuna kahtluse all on ka Jordi Alba ja Pedro osalemine.