Oliver Lomp
, ajakirjanik
Hannes Anier
Hannes Anier Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Hannes Anieri koduklubi Odense BK alistas eile Taani kõrgliiga 25. voorus 2:0 AC Horsensi meeskonna ning parandas tabelikohta.

Odense asus koduväljakul kohtumist vahetult enne poolajavilet juhtima, kui täpne oli Taani U-21 koondislane Bashkim Kadrii. 2:0 võidu kindlustas Odensele horvaadi Darko Boduli 55. minuti tabamus, vahendab Soccernet.ee.

20-aastane Anier alustas varumeestepingilt ning pääses platsile kohtumise esimesel üleminutil. Siiani on noore ründaja roll kõrgliigas piirdunudki viimaste minutite vahetustega.

Odense tõusis võiduga tabelis neljandaks (36 punkti), ent lähim jälitaja Aalborg jääb punkti kaugusele ning omab kaht mängu varuks. Taani kõrgliigat juhib 57 punktiga FC Kopenhaagen.