Bayern alistas kindlalt Juventuse, PSG viigistas mängu viimase löögiga

Juventuse poolkaitsja Arturo Vidal (vasakul) võitleb Müncheni Bayernis mängiva Franck Riberyga. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liigas tehti täna algust ülipõnevate veerandfinaalidega. Müncheni Bayern alistas tänu David Alaba ja Thomas Mülleri tabamustele koduväljakul 2:0 Torino Juventuse, Barcelona viigistas aga võõrsil 2:2 Paris Saint Germainiga. Lionel Messi väravale vastas teisel poolajal Zlatan Ibrahimovic, kuid 90. minutil teenis Barcelona penalti ja näis, et Xavi tabamus toob võidu neile. Viimane sõna jäi siiski PSG-le, sest Blaise Matuidi viigistas viimasel üleminutil mängu viimase löögiga seisu.

Bayern - Juventus 2:0 LÕPPSEIS

Väravad: 1. Alaba, 63. Müller

PSG - Barcelona 2:2 LÕPPSEIS

Väravad: 80. Ibrahimovic, 90+3. Matuidi - 38. Messi, 90. pen Xavi

Mängude käik:

Mängud on alanud!

1 min

1:0 Bayern!!

Bayern asub ülikiirelt juhtima, kui juba avaminutil lööb värava David Alaba. Pirlo kaotab palli ja ka Buffon ei suuda kauglööki tõrjuda.

10 min

Juventus on pärast šokeerivat algust mängu käima saanud ja teenib ohtlikust kohast karistuslöögi.

10 min

Pirlo lööb ülinapilt üle.

13 min

Vidali kauglöök vihiseb napilt Bayerni väravapostist mööda

PSG esimesel rünnakul tabab pall posti, kui Busquets üritab takistada Lavezzi lööki

16 min

Vigastada saanud Toni Kroosi asemel tuleb platsile Arjen Robben

18 min

Robben saab täie jõuga seitsmelt meetrilt lüüa, Buffon tõrjub

18 min

Teises mängus on PSGl ohtlik karistuslöök, Valdes tõrjub Ibrahimovici pommlöögi

20 min

Ribery lööb napilt mööda

25 min

PSG kiire vasturünnaku lõpetuseks lööb Ibrahimovic mööda

25 min

Bayern surub võimsalt, ohtlikke olukordi sünnib ridamisi

26 min

PSG suudab hetkel Barcelonat hästi kontrolli all hoida ja on pigem ise domineerivam pool

31 min

Juventuse kaitseliin eksib surve all olles uskumatult palju söötudega

32 min

Robben lööb Mülleri hea eeltöö järel suurepäraselt positsioonilt mööda

38 min

1:0 Barcelona!!

Dani Alves annab ilusa söödu kaitsjate selja taha ja Messi lööb palli esimese puutega tagumisse nurka.

42 min

Schweinsteigeri pommlöök lendab üle värava

42 min

Messi lööb karistusala joonelt ülinapilt ristnurgast üle

45 min

Juventuse nurgalöök, Bonucci pealöök lendab taas napilt üle põiklati

Mõlemas mängus on avapoolaeg lõppenud!

Barcelona on sunnitud tegema vahetuse - Messi on vigastanud reielihast ja tema asemel tuleb platsile Fabregas

Teine poolaeg on mõlemas mängus alanud

48 min

Mandžukic lööb teravalt, Buffon tõrjub eest nurgast

50 min

Busquetsi löök lendab Sirigule otse sülle

53 min

Luiz Gustavo püstitab tõenäoliselt tänase pealelöökide kõrgusrekordi - pall lendab peaaegu teisele tribüünikorrusele

56 min

PSG on hästi suruma hakanud ja Ibrahimovic on lähedal ohtlikule võimalusele, kuid esimene puude veab ründajat alt

62 min

Hea tsenderdus Matuidilt, kuid Valdes püüab Lavezzi pea kohalt palli

63 min

2:0 Bayern!!

Buffon tõrjub kauglöögi ebaõnnestunult enda ette, Mandžukic lükkab palli sealt omakorda värava ette ja Müller lööb selle meetri-paari pealt tühja väravasse

Andestamatu viga kogenud väravavahilt

69 min

Juventusel kaks võimalust järjest, kuid Neuer tõrjub ja seejärel püüab

70 min

PSG poolel pääseb läbi Maxwell ja lööb teravalt ette nurka, Valdes tõrjub

76 min

Ibrahimovicil on nurgalöögi järel supervõimalus, kuid Valdes tõrjub

76 min

Barcelona mängijad on maruvihased, sest enne seda on kaks nende meest - Jordi Alba ja Mascherano - omavahel kokku põrganud ning seetõttu pole PSG ründajad ka suluseisus

76 min

Kõva vaidluse järel jätkub mäng PSG nurgalöögiga

79 min

1:1 PSG!!!

79 min

Thiago Silva lööb posti ja tagasipõrkunud palli saadab Ibrahimovic võrku!

Kordus näitab seejuures, et Ibrahimovic on selgelt suluseisus...

88 min

Penalti Barcelonale!

Alexis Sanchez jõuab Fabregase läbisööduni enne Sirigut ja väravavaht tõmbab ta maha

Xavi läheb lööma

2:1 Barcelona!!!

Xavi saadab palli külma rahuga alumisse nurka

90 min

Buffon tõrjub Mandžukici löögi otse Mülleri jalale, kuid teine löök lendab üle värava