Real alistas Galatasaray 3:0, Malaga ja Dortmund mängisid väravateta viiki

Mariel Gregor
Madridi Reali mängijad Cristiano Ronaldo väravat tähistamas.
Madridi Reali mängijad Cristiano Ronaldo väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Täna peeti jalgpalli Meistrite liigas kaks veerandfinaali, kui vastamisi olid Madridi Real ja Istanbuli Galatasaray ning Malaga ja Dortmundi Borussia.

Madrid võttis kindla 3:0 võidu, kui juba 9. minutil viis Cristiano Ronaldo Hispaania pealinna klubi juhtima ja hiljem olid täpsed Karim Benzema ning Gonzalo Higuain. Malaga ja Dortmundi Borussia tegid väravateta viigi.

Madridi Real - Galatasaray 3:0 LÕPPSEIS

Väravad: 9. Ronaldo, 29. Benzema, 73. Higuain

Malaga - Borussia 0:0 LÕPPSEIS

Mängude käik:

Meeskondade algkoosseisud: Madridi Real: Diego Lopez; Coentrao, Varane, Ramos, Essien; Xabi Alonso, Khedira; Cristiano Ronaldo, Özil, Di Maria; Benzema. Varus: Adan, Pepe, Marcelo, Arbeloa, Kaka, Modric, Higuain.

Galatasaray: Muslera; Eboue, Dany, Semih Kaya, Riera; Hamit Altintop, Selcuk Inan, Melo, Sneijder; Burak Yilmaz, Drogba. Varus: Eray Iscan, Gökhan Zan, Hakan Balta, Sabri Sarioglu, Yekta Kurtulus, Amrabat, Umut Bulut.

Teine veerandfinaal: Malaga: Willy; Antunes, Demichelis, Weligton, Gamez; Isco, Iturra, Toulalan, Joaquin; Baptista; Saviola. Varus: Kameni, Lugano, Sergio Sanchez, Camacho, Duda, Portillo, Santa Cruz.

Dortmund: Weidenfeller; Schmelzer, Santana, Subotic, Piszczek; Kehl, Gündogan; Grosskreutz, Götze, Reus; Lewandowski.Varus: Langerak, Kirch, Bender, Leitner, Nuri Sahin, Bittencourt, Schieber.

Mängud on alanud!

3 min

Benzemalt esimene ohtlik pealelöök, pall lendab napilt väravast mööda

4 min

Ka Galatasarayl võimalus, kui löögile pääseb Melo

9 min

1:0! Ronaldo realiseerib Özili hea söödu ja viib Reali juhtima

14 min

Dortmundil hea võimalus, kui Götze lööb peale, ent Willy tõrjub

15 min

Sneijder lööb väravast mööda

18 min

Özili löögi tõrjub Galatasaray väravavaht

19 min

Dortmundi poolel pääseb taas löögile Götze, ent Willy on taas õigel ajal õiges kohas ja tõrjub

26 min

Drogba paneb Reali väravavahi proovile ja Lopez tõrjub

27 min

Galatasaray teeiob nurgalöögi, ent midagi ohtlikku ei sünni

29 min

2:0! Benzema on seekord Madridi poolel täpne.

32 min

Dortmundil on olnud mitu võimalust skoori avada, ent seni on seis 0:0. Viimasena lööb napilt mööda Reus

36 min

Tänu Drogba eeltööle pääseb löögile Yilmas

38 min

Ronaldo on taas väravale lähedal, ent ei saa pallile pihta

40 min

Benzema tõmmatakse kasti joonel maha ja Nonkeu teenib selle eest ka kollase kaardi

40 min

Ronaldo läheb ise ka karistuslööki andma ja lääb napilt üle värava

44 min

Taas lööb peale Drogba, ent Lopez tõrjub

44 min

Isco ja Joaquin üritavad Malaga poolel väravani jõuda, ent on suluseisus

46 min

Taas Drogbal võimalus, ent kaotab värava ees palli

46 min

Reali ja Galatasaray kohtumise avapoolaeg on lõppenud Reali 2:0 eduseisul

46 min

Ka Malaga ja Dortmundi mängu esimene poolaeg on läbi saanud, seal väravaid löödud pole

46 min

Teine poolaeg on mõlemas kohtumises alanud!

46 min

Galatasaray vahetab Wesley Sneijderi välja ja asemele tuleb Gökhan Zan

47 min

Malaga poolel pääseb löögile Iturra, ent Santana blokeerib löögi

50 min

Ronaldo on suluseisus, Real on selgelt ründavam pool

59 min

Ronaldo lööb taas peale, kuid Galatasaray väravavaht püüab palli

62 min

Di Maria jõuab värava ette, ent Muslera päästab Türgi klubi 0:3 kaotusseisust

63 min

Melo lööb väravale, ent pall läheb mööda

65 min

Reali teise värava autor Benzema puhkama ja Higuain tema asemele mängu

66 min

Malaga vahetab Saviola puhkama ja mängu tuleb Portillo

66 min

Malaga on selgelt ründavam pool, ent seis jätkuvalt 0:0

69 min

Galatasarayl hea võimalus, ent Drogba löögile jõuab Reali kaitse ette

69 min

Melo teenib kohtunikuga vaidlemise eest kollase kaardi

72 min

Ka Dortmund vahetab - Reus puhkama ja Schieber sisse

73 min

3:0 Madridile! Vahetusest sekkunud Higuain saadab palli peaga väravasse! Olukord sai alguse Xabi Alonso karistuslöögist

78 min

Yilmas teenib Galatasaray poolel kollase kaardi

78 min

Galatasaray teeb vahetuse: Altintop puhkama ja mängu tuleb Bulut

78 min

Ka Real vahetab ja Modric tuleb Özili asemel mängu

81 min

Inan lööb väravale, ent Reali puurilukk ei eksi

82 min

Ka Modric teeb esimese pealelöögi väravale, Muslera püüab

84 min

Dortmundi poolel pääseb Schieber löögile, ent pall lendab mööda

84 min

Madrid teeb samal ajal veel ühe vahetuse ja Di Maria asemele tuleb väljakule Pepe

88 min

Drogba teenib kollase kaardi

90 min

Reali kaitsjad teevad Eboue vastu vea ja Ramos teenib ka kollase kaardi, sest lõi palli pärast vilet

90 min

Drogba karistuslöök lendab müüri, ent Galatasaray teenib olukorrast nurgalöögi, sellest midagi ohtlikku ei sünni

92 min

Ka Modricile kollane kaart

93 min

Kohtuniku vile lõpetab Madridi ja Galatasaray mängu! Ka Malaga ja Dortmundi kohtumine on lõppenud!

Mängud algavad kell 21.45.

Loe ka mängude eelvaateid SIIT.

Eile peeti esimesed veerandfinaalmängud, kui Pariisi Saint Germain mängis 2:2 viiki FC Barcelonaga ja Müncheni Bayern alistas 2:0 Torino Juventuse.