Eestlaste klubi Rennes alistas veerandfinaalis tiitlikaitsja

Keith Pupart (vasakult), Oliver Venno ja Raimo Pajusalu kuuluvad kolmekesi Rennes'i meeskonna tuumikusse. Foto: Erakogu

Eesti võrkpallikoondislaste Oliver Venno, Raimo Pajusalu ja Keith Puparti koduklubi Rennes Volley alistas Prantsusmaa meistrivõistluste kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria avamängus kodusaalis tiitlikaitsja ja põhiturniiri võitja Tours VB 3:2 (-16, -22, 22, 13, 9).

Venno ja Pupart tegid kaasa terve kohtumise. Pajusalu sekkus teises geimis vahetusest, kuid kuulus kolmes järgnevas geimis põhirivistusse, vahendab Õhtuleht.

26 punktiga tõusis üleplatsimeheks Pupart, kes lõi 30 rünnakust maha koguni 21, blokist lisandus 5 punkti. Venno arvele kogunes 15 silma (rünnak 28/14). 7 punkti toonud Pajusalu realiseeris 9 tõstest 5 ja pani 2 blokki.