Raul Must kaotas Soomes kohalikule sportlasele

Raul Must.
Raul Must. Foto: Andres Haabu

Eile Finnish Openi sulgpalliturniiril toimunud Raul Musta ja Ville Långi omavahelise kohtumise võitis soomlane tulemusega 21:16; 21:14.

Mõlemas geimis juhtis Lång algusest peale ja ei andnud Mustale võimalust mänguvõiduks. Raul Musta jaoks on võistlus lõppenud ja ta saavutas meeste üksikmängus 9.-16. koha. Homme toimuvas veerandfinaalis kohtub Lång Leedu esireketi Kestutis Navickasega.

Laura Vana, kes võistles üksikmängu teises ringis samuti TV väljakul, kaotas teise paigutusega Kristine Gavnholtile 10:21; 9:21. Eestlanna tulemuseks Soome turniiril samuti 9.-16. koht.

Naiste üksikmängu esimeses ringis pidas Getter Saar tasavägise 3-geimilise mängu Alesia Zaitseva (Valgevene) vastu. Saar võitis avageimi 21:19, kuid kaotas teise geimi 17:21 ja kolmanda 14:21. Saarele Soome võistluselt 17.-32. koht.