Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: Andres Haabu

Ungari jalgpallimeistrivõistlustel teenis järjekordse võidu Eesti koondislase Tarmo Kingi tööandja Györi ETO, kes alistas võõrsil 2:0 Pecsi MFC. Kink tegi võitjate mõlemale tabamusele eeltöö.

ETO asus kohtumist juhtima 12. minutil, kui Kink andis vasakust äärest suurepärase söödu värava alla, kus Nikola Trajkovic saatis mänguvahendi võrku.

ETO suurendas eduseisu 29. minutil, kui tabamuseni jõudis Rok Kronaveteri, kes saatis palli võrku pärast Kingi tugevat pealelööki, mille vastaste puurilukk täpselt Kronaveteri jalale tõrjus.

Kohtumist algkoosseisus alustanud Kink võeti puhkama 72. minutil, 52. minutil näidati eestlasele ka kollast kaarti.

Turniiritabelis jätkab ETO kindla liidrina – 21 kohtumisega on nad kogunud 50 punkti. Teisel kohal on MTK 38 ja kolmandal Videoton 35 silmaga (nemad on pidanud 20 matši).