Eesti jalgpalli meistriliiga 5. vooru keskses mängus alistas FC Flora 1:0 Nõmme Kalju ning tõusis liigatabeli liidriks.

Tiitlikaitsja Nõmme Kalju jäi 35. minutil vähemusse, kui Tanel Melts teenis teise kollase kaardi. Poolaeg lõppes küll väravateta viigiga, kuid 65. minutil saatis Rauno Alliku peaga palli Vitali Teleši selja taha ja tõi Florale kolm puntki juurde.

Liidriks tõusnud Flora on viie mänguga kogunud 13 punkti, Nõmme Kaljul on 10 silma ja täna kell 17 algavas mängus Sillamäe Kalevit võõrustavalt Levadial 9 punkti ehk võidu korral möödub Kaljust ka Levadia.

Kell 17 algavates mängudes on veel vastamisi Paide Linnameeskond ja Tallinna Infonet ning Narva Trans ja Tallinna Kalev. FC Kuressaare ja Tartu Tammeka kohtumine on edasi lükatud 4. juunile.