Pärnu võttis ülipõnevas mängus Selveri vastu 3:2 võidu ja asus seeriat juhtima

Mariel Gregor
Pärnu ja Tallinna Selveri finaalseeria teine mäng.
Pärnu ja Tallinna Selveri finaalseeria teine mäng. Foto: Peeter Langovits/Postimees

Eesti võrkpallimeistrivõistluste finaalseeria kolmas kohtumine Pärnu VK ja Tallinna Selveri vahel lõppes ülipõneva mängu järel Pärnu 3:2 võiduga.

Pärnu võttis kahes esimeses geimis 25:19 ja 26:24 võidu, kuid kahes järgmises oli omakorda parem Selver 25:20 ja 25:23. Otsustav geim kuulus aga taas 15:12 väljakuperemeestele pärnakatele, kes asusid finaalseeriat ka 2:1 juhtima. Neljas mäng peetakse juba homme Tallinnas.

Avamängu võitis võõrsil 3:2 Selver ja teises kohtumises oli samuti võõrsil 3:1 parem Pärnu.