Gert Jõeäär sai Prantsusmaa ühepäevasõidul 42. koha

Gert Jõeäär.
Gert Jõeäär. Foto: Sille Annuk

Täna Prantsusmaal sõidetud 1. kategooria ühepäevasõidu Grand Prix de Denain-Porte du Hainaut võitis grupifinišis prantslane Arnaud Démare (FDJ), Gert Jõeäär (Cofidis) sai 42. koha, vahendab rattaprofid.ee.

199 kilomeetri pikkuse Prantsuse karikasarja kuuluva sõidu algfaasis lasti neljal mehel peagrupist põgeneda ning kasvatada ligi 10-minutiline edumaa. Ootuspäraselt hakkas vahe sõidu teises pooles kiiresti vähenema ja 12 kilomeetrit enne finishit olid jooksikud püütud.

Grupifinishis näitas teravamat jalga Démare, teise koha sai Bryan Coquard (Europcar) ning kolmas oli Nacer Bouhanni (FDJ). Cofidise sprinteri heaks tööd teinud Jõeäär kaotas võitjale 45 sekundit ja sai 42. koha.