Kalev/Cramo teenis veerandfinaalis teise kindla võidu

BC Kalev/Cramo ja Rakvere Tarvas eelmisel hooajal vastamisi.
BC Kalev/Cramo ja Rakvere Tarvas eelmisel hooajal vastamisi. Foto: Toomas Huik

Eesti korvpallimeistrivõistlustel asus BC Kalev/Cramo veerandfinaalseeriat Tallinna Kalevi vastu mängudega 2:0 juhtima, kui võõrsil alistati täna vastane tulemusega 99:62.

Võitjate kasuks viskasid Frank Elegar 19, Gary Wilkinson 14, Ty Abbott 12 ja Armands Škele 10 punkti. Kaotajatele tõid Raido Roos 15 ja Emmanuel Okoye 14 silma.

Seeria kolmas kohtumine peetakse teisipäeval Kalevi spordihallis kell 18.00.

-

Kalev/Cramo võidab kohtumise 99:62 ja asub veerandfinaalseeriat mängudega 2:0 juhtima

Avakohtumise võitis Kalev/Cramo tulemusega 86:65. Seeria mängitakse kolme võiduni. Tänases teises kohtumises lähevad vastamisi Valga Maks&Moorits ning Tartu Rock.

Postimees.ee toob kell 17.00 algava kohtumise (Tallinna Kalev – BC Kalev/Cramo) käigu lugejateni.