Eclex alistas teises finaalmängus Audentese 20 punktiga

Eclexi korvpallinaiskond.
Eclexi korvpallinaiskond. Foto: Liis Treimann

Naiste korvpalli meistriliiga finaalseeria teises mängus ei jätnud Eclex Audentesele võimalust, võites 20 punktiga 82:62.

Eclex tegi otsustava vahe sisse teisel veerandil, juhtides poolajapausiks juba 15 punktiga. Võitjate parimana viskas Mirjam Nikolai 21 punkti ja võttis 9 lauapalli. Anastassia Ptitsõna lisas 14 ja Laina Mesila-Kaarmann 13 punkti. Audentese parim oli 15 punktiga Jane Svilberg, Trine Kasemägi lisas 14 punkti ja 11 lauapalli.

Esimese mängu võitis reedel Eclex tulemusega 80:77 ja juhib kolme võiduni peetavat seeriat seega nüüd 2:0. Kolmas mäng peetakse teisipäeval, 23. aprillil.