Traktor sai dramaatilisel moel Dünamost jagu ning püsib KHLi finaalseerias elus

Traktori mängija Nikita Nesterov (vasakul) võitleb litri pärast Marek Kvapiliga. Foto: SCANPIX

Jäähokiliiga KHL finaalseerias alistas Tšeljabinski Traktor võõrsil 4:3 Moskva Dünamo ja vähendas kokkuvõttes kaotusseisu.

Esimesest neljast mängust kolm võitnud Dünamol oli šanss kodupubliku ees Gagarini karikas kindlustada, kuid üheksandaks minutiks oldi juba 0:3 kaotusseisus. Traktori väravad viskasid viie minuti sees Stanislav Tšistov, Anton Glinkin ja Vladimir Antipov.

Teisel kolmandikul aga rollid vahetusid ning Marek Kvapili, Jakub Petruzaleki ja Sergei Soini tabamustest jõudis Dünamo viigini. Viimane sõna jäi siiski viis minutit enne kohtumise lõppu Traktorile, kui Andrei Kostitsõn külalised uuesti ja lõplikult 4:3 juhtima viis.

Kuues mäng peetakse juba kolmapäeval Tšeljabinskis.