Anderson ja Dunav jõudsid Bulgaarias finaali

Merike Anderson (palliga) Bulgaaria korvpalliklubi Dunav 8806 rivistuses mängimas. Foto: Dunav 8806

Bulgaaria naiste korvpalli meistriliigas jõudis Eesti koondislase Merike Andersoni koduklubi Dunav 8806 finaali.

Poolfinaali neljandas mängus alistati 86:68 Montana naiskond ja edeneti 3:1 seeriavõiduga finaali. Kristina Santiago tõi Dunavi parimana 30 punkti ja 9 lauapalli, 35 minutit mänginud Andersoni arvele jäi 14 punkti ja 5 korvisöötu. Kaotajate poolel viskas Milena Tomova 22 punkti ja võttis maha 8 lauapalli, kirjutab basket.ee.

Teises poolfinaalpaaris alistas Viive-Kai Rebase tööandja Neftochimic seeria neljandas kohtumises 77:54 Haskovo ja viigistas seeria 2:2 ning finaalipääseja selgub viiendas mängus. Olga Dubrovina tõi Neftochimikule 26 punkti, 11 lauapalli ja andis 8 söötu, 15 minutit mänguaega saanud Rebase arvele jäi 9 silma ja 7 lauapalli. Seeria otsustav mäng toimub 22. aprillil.