Reinar Halliku hea mäng ei päästnud Craiovat hooaja lõppemisest

Reinar Hallik
Reinar Hallik Foto: Mihkel Maripuu

Reinar Halliku koduklubi Craiova Universitatea kaotas Rumeenia meistrivõistluste veerandfinaalis ka kolmanda mängu ja sellega on eestlase hooaeg lõppenu, vahendab ERR Sport.

Craiova jäi võõrsil Mediasi Gaz Metanile alla 75:86 (22:20, 21:26, 13:16, 19:24). Algkoosseisus alustanud Hallik mängis 28 minutit, viskas 15 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/4, vabavisked 8/10), võttis kuus lauapalli, jagas ühe resultatiivse söödu, kaotas neli kroda palli ja tegi neli viga. Craiova parim oli 21 punktiga Le Var Seals Cortez, võitjate kasuks viskas Alexandar Mladenovic 18 silma.