David Luiz võiduväravat tähistamas
David Luiz võiduväravat tähistamas Foto: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa liigas tehti eile algust poolfinaalidega ning avamängus said võidu kirja Londoni Chelsea ja Fenerbache.

Chelsea võitis võõral väljakul 2:1 Baselit. Kohtumise 12. minutil lõi Frank Lampardi nurgalöögi peaga ristnurka Victor Moses. Kolm minutit enne normaalaja lõppu teenis Basel aga penalti, mille realiseerisFabian Schär. Mängu viimane sõna jäi aga valitsevatele Euroopa meistritele – neljandal üleminutil teenitud karistuslöögi lõi võrku brasiillane David Luiz.

Teises poolfinaalis alistas Fenerbache kodustaadionil 1:0 Benfica. Ainus värav kanti Egemen Korkmazi nimele.