Hilised väravad päästsid Florale kolm võidupunkti

Mariel Gregor
FC Flora ja Nõmme Kalju mäng.
FC Flora ja Nõmme Kalju mäng. Foto: Karli Saul

Kapten Andre Frolovi ja Albert Prosa hilised väravad päästsid FC Florale Eesti jalgpallimeistrivõistlustel 2:0 võidu Tartu Tammeka vastu.

Tammeka võitles tabeliliidri vastu südilt kuni 85. minutini, mil Frolovi täpne löök karistusala joonelt kodumeeskonna lõpuks juhtima viis, vahendab Soccernet.ee. Minut hiljem vormistas vahetusest sekkunud Prosa kiirrünnakust mängu lõppseisu.

Tammeka poolelt jääb kohtumist kindlasti varjutama ka nende põhiväravavaht Kaido Koppeli esimese poolaja lõpus saadud trauma, mis päädis puurivahi väljavahetamisega.

Võit tõstis Flora 19 punktiga vähemalt homseni tabeli ainuliidriks. Tammeka jätkab 4 mängust teenitud 4 punktiga 7. kohal.