Karikafinaalis kohtuvad Flora ja Kalju

Nõmme Kalju mängijad väravat tähistamas.
Nõmme Kalju mängijad väravat tähistamas. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Täna õhtul selgusid Eesti jalgpalli karikavõistlustel finalisitid ning 18. mail toimuvas esikohamängus lähevad vastamisi FC Flora ja Nõmme Kalju.

Sportland Arenal toimunud poolfinaalis alistas mullu Eesti meistriks tulnud Kalju 5:1 Tartu Tammeka. Kalju poolel sai kaks tabamust kirja Damiano Quinteri (13., 55. minut) ning korra olid täpsed Alo Bärengrub (4.), Eino Puri (18.) ja Tarmo Neemeli (52.). Tammeka värav märgiti Puri (16.) omaväravaks.

Teises poolfinaalis alistas fC Flora võõrsil toimunud kohtumises 3:0 Narva Transi. Flora asus 28. minutil Markus Jürgensoni penaltist juhtima. 52. minutil suurendas Albert Prosa eduseisu ning 53. minutil vormistas lõppseisu Sander van de Streek.

Evald Tipneri nimeline karikas antakse 18. mail välja Lilleküla staadionil.