Luts pääses Rootsi kõrgliigas teist mängu järjest algkoosseisu

Siim Luts (paremal)
Siim Luts (paremal) Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Siim Luts pääses Rootsi kõrgliigas teist mängu järjest Norrköpingu algkoosseisu, kui võõrsil tehti 1:1 viik Malmöga.

Enam kui 13 000 pealtvaataja ees peetud kohtumist asus juhtima Norrköping, kui 8. minutil oli täpne Imad Khalili. 54. minutil suutis kodumeeskond aga viigistada. Luts vahetati puhkama 80. minutil, kui teda asendas Rawez Lawan. Joonas Tamm seekord Norrköpingu eest platsile ei pääsenud.

Lutsule oli see teiseks järjestikuseks algkoosseisu pääsemiseks, sest möödunud nädala võidumängus Häckeni üle mängis eestlane samuti 80 minutit.

Rootsi kõrgliigas hoiab Norrköping hetkel 10 punktiga viiendat kohta, kuid enamikel meeskondadel on selle vooru kohtumine veel pidamata.