Peapõrutusest kosunud Morozov tegi Poolas täismängu

Igor Morozov
Igor Morozov Foto: SCANPIX

Varssavi Polonia ja Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Igor Morozovi on peapõrutusest kosunud ja osales reedel Polonia viigimängus Kielce Korona vastu.

Polonia asus võõral väljakul penaltist juhtima juba mängu 10. minutil ja suutis eduseisu hoida 87. minutini, mil lubati Maciej Korzymil kodupubliku rõõmuks mänguseis viigistada. 1:1 viigiga Poola kõrgliiga 25. vooru kohtumine ka lõppes, kirjutab Soccernet.ee.

Morozov heitles Korona ründajatega kõik 90 minutit. Eestlane sai kannatada 23. aprilli liigamängus Chorzowi Ruchi vastu, ent õnneks tuvastati mehel vaid kerge peapõrutus, mistõttu jäi Morozvil vahele vaid üks kohtumine.