Ojamaa teenis penalti ja punase kaardi

Mariel Gregor
Henrik Ojamaa (paremal).
Henrik Ojamaa (paremal). Foto: SCANPIX

Motherwelli jalgpalliklubi ründaja Henrik Ojamaa teenis tänases Šotimaa kõrgliiga kohtumises penalti, aga ka punase kaardi.

Liigatabelis teist kohta hoidev Motherwell jäi kolmandal kohal paikneva Invernessi vastu esimese pooltunniga 0:3 kaotusseisu, vahendab Soccernet.ee. Hiljem suudeti jõuda seisuni 3:3, kuid lõpuks võitis Inverness 4:3.

Ojamaa teenis 48. minutil penalti, mille Michael Higdon realiseeris, vähendades Motherwelli kaotusseisu 2:3-le. 73. minutil, kui tablool olid numbrid 3:3, näitas kohtunik eestlasele teist kollast ja seepärast ka punast kaarti.

Ojamaa nimele jäi aga mängus kaks väravasöötu. Eestlane on tänavusel hooajal jaganud Šotimaa kõrgliigas koguni 13 väravasöötu ja hoiab vastavas tabelis sellega esikohta.