Valgevene alistas jäähoki MMil põnevusmängus Sloveenia

Valgevene ja Sloveenia kohtumine jäähoki MMil.
Valgevene ja Sloveenia kohtumine jäähoki MMil. Foto: SCANPIX

Soomes ja Rootsis jätkuval jäähoki MMil pidasid põnevuslahingu maha Valgevene ja Slovakkia, 4:3 jäid peale valgevenelased.

Sloveenid asusid küll mängu avakolmandikul juhtima, kuid Valgevene viigistas ja läks teisel kolmandikul ise 2:1 ette. Sloveenia suutis kolmanda kolmandiku alguses viigistada, kuid Andrei Filitškin taastas arvulisest ülekaalust Valgevene eduseisu.

Sloveenia viigistas veel korra omakorda arvulisest ülekaalust, kuid viimane sõna jäi siiski Valgevenele - viis minutit enne lõppu viskas võiduvärava Andrei Ugarov. Valgevenel on kahe vooru järel tabelis võit ja kaotus, sloveenidel kaks kaotust.

Teises lõppenud kohtumises sai Prantsusmaa 3:1 jagu Austriast. Prantsusmaal on nüüd kahest mängust kirjas võit ja kaotus, Austria on kaotanud mõlemad mängud.