Augsburg sai võõrsil valusa kaotuse

FC Augsburgi keskkaitsja Ragnar Klavan (paremal).
FC Augsburgi keskkaitsja Ragnar Klavan (paremal). Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel jäi Eesti koondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg võõrsil 0:2 alla Freiburgile.

Võõrustajad asusid mängu 31. minutil (värava lõi Cedric Makiadi) juhtima ja eduseisus suurendati teisel poolajal, kui 61. minutil oli täpne Jonathan Schmid. Klavan tegi traditsiooniliselt kaasa terve kohtumise.

Kaks vooru enne hooaja lõppu hoiab Augsburg 30 punktiga endiselt üleminekumängudele viivat 16. positsiooni. Tabelis vahetult Augsburgi ees oleval Fortuna Düsseldorfil on samuti 30 silma ja Klavani tööandja lähimal jälitajal Hoffenheinil on 28 punkti.

Bundesliga järgmises voorus kohtub Augsburg võõrsil endale juba tiitli kindlustanud Müncheni Bayerniga ja viimases voorus mängitakse koduplatsil tabeli viimase Greuther Fürthiga.