Usain Bolt.
Usain Bolt. Foto: SCANPIX

Kuuekordne olümpiavõitja Usain Bolt on viimasel ajal olnud kimpus reievigastusega, kuid vaatamata sellele tuli ta Kaimani saartel Georgetownis starti ja teenis 100 m jooksus võidu.

Siiski oli Bolti võidu kinnitamiseks vajalik fotofiniš ning jamaikalase võiduajaks märgiti 10,09. Sama aja jooksis välja ka Bolti treeningpartner Kemar Bailey-Cole, kirjutab CBS Sports.

«See ei olnud hooajale just parim algus. Võita oli hea, kuid nüüd tuleb olukorda analüüsida,» teatas Bolt.

Naiste konkurentsis teenis ajaga 10,95 esikoha ameeriklanna Carmelita Jeter, tegemist oli esimese jooksuga sel aastal, kus distants läbiti alla 11 sekundi.