Kangur ja Siena alustasid veerandfinaali suure kaotusega, Talts ja Varese võidukalt

Janar Talts (valges) ja Kristjan Kangur.
Janar Talts (valges) ja Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Eesti korvpallikoondislased Kristjan Kangur ja Janar Talts alustasid oma koduklubide Siena ja Varesega Itaalia meistrivõistlustel veerandfinaalseeriat.

Siena pidas avamängu võõrsil Milano Armani Jeansiga ja kaotas koguni 24 punktiga 79:103. Pingilt alustanud Kangur mängis 23 punkti, viskas kaks punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/4), võttis ühe lauapalli, andis ühe korvisöödu ja langes lõpuks vie veaga pingile. Siena resultatiivseim oli 30 punktiga Dionte Christmas.

Põhiturniiri võitja Varese sai aga koduplatsil kindlalt 92:74 jagu Venezia Umanast. Talts sai mänguaega 17 minutit, viskas kuus punkti (kahesed 3/5, kolmese 0/1), võttis neli lauapalli ja andis ühe korvisöödu. Varese parimana viskas Mike Green 25 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 7 resultatiivset söötu.

Veerandfinaalseeriad mängitakse nelja võiduni.