Narva Transi kohutav hooaja algus jätkub: 10 mängu, 0 võitu

Narva Trans (punases).
Narva Trans (punases). Foto: Ilja Smirnov / Põhjarannik

Eesti jalgpalli meistriliigas on kümne vooru järel endiselt võiduta mullune neljanda koha meeskond Narva Trans, kes kaotas viimati 0:1 meistriliiga uustulnukale Infonetile.

Mängu ainsa värava lõi 90. minutil Infoneti noor 16-aastane ründaja Eduard Golovjov. Kümne vooru järel on Transil tabelis kirjas vaid kaks viigipunkti ja sellega ollakse liigatabeli viimasel real.

Võidu said kirja mõlemad eile platsil käinud esikolmikusse kuuluvad klubid - Levadia alistas võõrsil Ingemar Teeveri väravast 1:0 Kuressaare, Kalju sai aga samuti võõrsil 3:0 jagu Tartu Tammekast. Nõmme klubi eest lõi kaks väravat Vladimir Voskoboinikov, ühe lisas Tarmo Neemelo. Kaljul ja Levadial on tabelis võrdselt 25 punkti.

Eelmise vooru kaotuse eest võttis koduväljakul revanši Paide linnameeskond, alistades 2:1 Tallinna Kalevi. Paide asus juba viiendal minutil Mikk Sillaste omaväravast juhtima, kuid 18. minutil viigistas Elvis Liivamängi penaltist. Võiduvärava lõi 55. minutil Ervin Kõll.

Täna kohtuvad vooru viimases mängus Tallinnas Lilleküla staadionil FC Flora ja Sillamäe Kalev. Eelmises voorus peetud omavahelise kohtumise Sillamäel võitis Kalev, seega vajab tabelis 19 punkti peal olev Flora täna kindlasti punkte, et liidrite kannul püsida.