Karpak sai Meistrite karikasarja avaregatil 4. koha

Mariel Gregor
Deniss Karpak
Deniss Karpak Foto: Riina Ramst

Itaalias Garda järvel lõppes täna EUROSAF Champions Sailing Cup sarja esimene etapp, Garda Trentino Olympic Week regatt, kus avaseeria 2. kohaga lõpetanud Deniss Karpak sai finaalsõidus 5. finišikoha ja lõpetas regati kokkuvõttes 4. kohaga.

Karpak (KST) tuli tänases otsustavas finaalsõidus viiendaks ja langes regati üldkokkuvõttes 4. kohale. Avaseeria järel juhtpositsiooni hoidnud britt Ed Wright lõpetas finaalsõidu kolmandana ja säilitas ühepunktise eduga esikoha finaalsõidu teisena lõpetanud horvaat Ivan Kljakovic Gaspici ees. Kolmandaks tuli Karpakiga võrdsete punktidega finaalsõidu võitja poolaks Piotr Kula.

Finn klassis võistlev Lauri Väinsalu (ROPK) lõpetas regati 18. kohaga. Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK) sõitis Laser Standard klassis välja 18. kohaga. Naiste klassis Laser Radial olid Anne-Mari Luik (ROPK) 25-s ja Anna Pohlak (TJK) 28-s.