Zenjov lõi Ukraina liigas kaks väravat

Sergei Zenjov
Sergei Zenjov Foto: AFP/SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov lõi täna Ukraina kõrgliigas kaks väravat, aidates Lvivi Karpatõ 0:2 kaotusseisust 2:2 viigiseisuni. Lõpuks Karpatõ selle võõrsilmängu FC Kryvbasi vastu siiski kaotas 2:3.

Terve kohtumise kaasa teinud Zenjov oli täpne 37. ja 67. minutil, vahendab Soccernet.ee. Esimesel korral saatis ta palli umbes 14 meetrilt värava alumisse nurka, teisel korral lükkas ta pärast värava alla spurtimist kera mõnelt meetrilt tühja võrku. Võitjate kasuks lõi kaks väravat Sergei Samodin, sealhulgas 75. minuti võiduvärava.