Tarmo Kink sai Ungaris punase kaardi

Tarmo Kink
Tarmo Kink Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Tarmo Kingi koduklubi, eelmises voorus Ungari meistritiitli kindlustanud Györi ETO kaotas Ungari kõrgliigas võõrsil 0:2 Budapesti Honvedile, Kink pidi aga mängust punase kaardi tõttu lahkuma.

Eestlane sai esimese kollase kaardi 49. ja teise 53. minutil ning eemaldati. Kaheksa minutit hiljem avas Honved Patrik Hidi väravast skoori. 70. minutil läks Györi klubi seis veel raskemaks, sest otse punase kaardiga saadeti duši alla ka ründaja Giorgi Kvilitaia. Kahemehelises enamuses mänginud Honvedi loogilise surve jätkuna vormistas Davide Lanzafame 82. minutil lõppseisuks 2:0.

Kui mängida jääb veel kaks vooru, edestab Györ teisel kohal olevat Videotoni seitsme punktiga. Honved on tabelis neljandal kohal.