Skandaal Itaalias: AC Milan pääses Meistrite liigasse tänu Balotelli sukeldumisele

Oliver Lomp
, ajakirjanik
Mario Balotelli
Mario Balotelli Foto: SCANPIX

Oluline Itaalia spordileht Corriere dello Sport sõnastas AC Milani pääsu Meistrite liigasse lihtsalt: «SKANDAAL!»

Et kindlustada liigatabelis kolmas koht ja sellega ühtlasi viimane Meistrite liigasse viiv pilet, tuli AC Milanil võita Sienat. Paraku leidsid koepealinna mehed end veel kümme minutit enne kohtumise lõppu kaotusseisust, mis tähendanuks, et samal ajal Pescarat loputav (mäng lõppes 5:1) Fiorentina näppab viimase Meistrite liiga koha.

Milan-Siena mängu murdepunkt saabus aga 81. minutil, kui Milani kasuks määrati penalti Mario Balotelli mahatõmbamise eest. Balotelli realiseeris penalti ja Milan võitis lõpuks 2:1 (87. minutil lisas värava Philippe Mexes).

Paraku on Itaalia meedia kohtuniku otsuse skandaaleks tituleerinud, kuna Balotelli kukkus liiga lihtsalt.

Postimehe lugeja, kas nõustud, et penalti määrati liiga lihtsalt?