Andres Operi klubi pääses napilt üleminekumängudele

Andres Oper.
Andres Oper. Foto: Toomas Huik

Eesti jalgpallikoondislase Andres Operi koduklubi Famagusta Nea Salamis pääses üle noatera Küprose kõrgliigast väljakukkumisest ja asub mängima üleminekumänge.

Nea Salamis läks eilsele viimase vooru kohtumisele Achna Ethnikose vastu teadmisega, et võit kindlustaks püsimajäämise ja viigi korral suundutakse üleminekumängule, aga kaotus koos Nicosia Olympiakose võiduga teises samaaegses kohtumises tähendaks väljakukkumist, vahendas Soccernet.ee.

Olympiakos võitiski oma kohtumise 4:2 ja Nea Salamis oli lõpu eel Ethnikose vastu 1:2 kaotusseisus. Helio Roque penalti 86. minutil päästis siiski viigipunkti, mis viib Nea Salamise üleminekumängule esiliiga neljanda meeskonna Anagennisi Deryneia vastu.

Oper alustas eilset tähtsat kohtumist algkoosseisus ja vahetati välja 51. minutil 1:2 kaotusseisus.