Kalju jättis mitu põhimeest pingile ja sai raske võidu

Nõmme Kalju mängijad väravat tähistamas.
Nõmme Kalju mängijad väravat tähistamas. Foto: Toomas Huik

Nädalavahetusel Eesti karikafinaalis kaotuse vastu võtnud Nõmme Kalju sai täna taas kirja võidu, kui koduliigas alistati 2:0 Tallinna Kalev.

Kalju peatreener Igor Prins jättis täna algkoosseisut välja Eesti koondislaste ringi kuuluvad Tarmo Neemelo, Vladimir Voskoboinikovi ja Tihhon Šišovi. Teiseks poolajaks pääses kolmikust väljakule vaid Neemelo. Kalju väravate eest hoolitsesid täna Hidetoshi Wakui (62. minut) ja Allan Kimbaloula (66. minut).

Võidu sai kirja täna ka FC Flora, kes alistas 6:0 FC Kuressaare. Võitjate poolel sai neli tabamust kirja Sander Post ja korra olid täpsed Rauno Alliku ning Albert Prosa. Võidu sai kirja ka Narva Trans, kes alistas 1:0 Paide linnameeskonna.

Sillamäe Kalev viigistas koduväljakul 1:1 Tartu Tammekaga.

Turniiritabel: 1. Nõmme Kalju 31 punkti/12 mängu, 2. FC Levadia 31/12, 3. FC Flora 28/12, 4. Sillamäe Kalev 16/11, 5. Paide linnameeskond 12/10, 6. Tallinna Kalev 11/11, 7. FC Infonet 10/12, 8. Narva Trans 8/12, 9. Tartu Tammeka 5/8, 10. FC Kuressaare 4/10.