Narva Trans šokeeris koduväljakul tiitlikaitsjat Nõmme Kaljut

Narva Trans
Narva Trans Foto: Andres Haabu

Jalgpalli Eesti meistriliigas sündis Narvas suurüllatus, kui sealne Trans alistas 2:0 mulluse meistri Nõmme Kalju.

Trans asus 18. minutil juhtima, kui nurgalöögi järel saatis palli kauni löögiga otse õhust väravasse Aleksandr Dubõkin. Kalju oli ründavam pool ning eriti teise poolaja lõpus saadi ka ridamisi häid võimalusi, kuid Transi väravasuul tegi suurepärast mängu Stanislav Pedõk.

90. minutil pääses hoopis Trans kiirele vasturünnakule ja selle lõpetas paarikümnelt meetrilt ilulöögiga paremasse ülanurka Artjom Škinjov. Kalju jätkab liigatabelis 13 vooru järel teisel kohal, eile Florast jagu saanud Levadiast jäädakse nüüd maha kolme punktiga. Kohutava hooaja alguse järel kolmanda järjestikuse võidu võtnud Trans kerkis 11 punktiga seitsmendaks.