Lisaajal võitnud Spurs on NBA finaalist vaid ühe võidu kaugusel

San Antonio Spurs.
San Antonio Spurs. Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA alistas San Antonio Spurs eile kolmandat korda läänekonverentsi finaalis104:93 Memphis Grizzliese.

Paremini alustanud Grizzlies võitis esimese veerandaja 16 punktiga, ent teise veerandaja võitis omakorda suurelt Spurs. Edasi võrdselt kulgenud kohtumine läks lisaajale, mille San Antonio suutis enda kasuks kallutada seisuga 18:7. Võitjate parimana viskas Tony Parker 26 punkti, Tim Duncan lisas 24 silma ja 10 lauapalli, Memphise resultatiivseimaks oli 20 punktiga panustanud Mike Conley.

Selle võiduga asus Spurs läänekonverentsi finaali 3:0 juhtima ning on vaid ühe võidu kaugusel liiga finaalist. Teises seerias on tiitlikaitsja Miami Heat ning Indiana Pacers omavahel 1:1 viigis.