Blades ja Piiroja said hooaja teise võidu

Mariel Gregor
Raio Piiroja.
Raio Piiroja. Foto: PP

Eesti jalgpallikoondise kaitsja Raio Piiroja teenis oma koduklubi Chengdu Bladesiga Hiina esiliigas hooaja teise võidu, kui kodus alistati 2:0 Chongqing.

Viimase nelja mänguga koguni seitse punkti kogunud Blades sai võidu tabelisse 20. ja 56. minuti väravatest. Piiroja tegi tavapäraselt keskkaitses kaasa kõik 90 minutit, vahendab Soccernet.ee.

Taavi Rähni koduklubi Hunan Billows leppis aga Harbiniga 0:0 viiki. Rähn platsil ei käinud.

Liigatabelis on Blades viimaselt kohalt juba üheksa silmaga 13. reale tõusnud, Hunan on 14 punktiga kümnes.