Itaalia meistriliiga finaali jõudsid Kristjan Kangur ja Siena Montepaschi

Kristjan Kangur (paremal).
Kristjan Kangur (paremal). Foto: SCANPIX

Itaalia korvpalli meistriliigas pidasid täna seitsmenda poolfinaalkohtumise Eesti koondislaste Kristjan Kanguri ja Janar Taltsi koduklubid. Otsustava 82:69 võidu sai Siena, kes kohtub finaalis Rooma ACEAga.

Kohtumine kulges tasavägiselt kuni esimese poolaja lõpuni, kui puhkama mindi Siena 42:39 juhtimisel. Kolmandal veerandajal suutis Siena vahet suurendada ja nii lõppesid järjekordsed kümme minutit seisul 67:59. Viimasel veerandajal viskas Varese ainult 10 punkti ja nii kindlustas Siena 82:69 võidu.

Siena parimana viskas Daniel Hacket 23 punkti, Kanguri arvele jäi 5 punkti ja 6 lauapalli. Varese suurimaks korvikütiks oli 20 punktiga panustanud Mike Green, Talts sai kirja 8 punkti ja 10 lauapalli.