Raul Must jõudis Leedu turniiril finaali

Mariel Gregor
Raul Must
Raul Must Foto: Urmas Taul / Pärnu Postimees

Kaunases toimuval rahvusvahelisel sulgpalliturniiril Lithuanian Open on Raul Must jõudnud meeste üksikmängus finaali.

Veerandfinaalis alistas Must Poola mängija Mateusz Dubowski tulemusega 21:19; 23:21, poolfinaali vastaseks olnud prantslase võitis Raul tulemusega 23:21;16:21; 22:20.

Finaalis on Musta vastaseks 3. paigutusega poolakas Adrian Dziolko. Finaalmäng toimub pühapäeval, orienteeruv algusaeg kell 10.30.

Naiste üksikmängus veerandfinaalis kaotas Laura Vana Taani mängijale Anne Hald Jensenile 21:19; 21:11 ja poolfinaali ei jõudnud.