Raul Must kaotas Kaunases finaalmängu

Raul Must.
Raul Must. Foto: Andres Haabu

Kaunase sulgpalliturniiril nelja võiduga finaali jõudnud Raul Mustal jätkus otsustavas heitluses jõudu üheks geimiks ning ta pidi poolaka Adrian Dziolko 2:0 paremust tunnistama.

Must kaotas avageimi 21:23, ehkki oli seisult 18:20 pääsenud ette 21:20. Teine geim kuulus Dziolkole juba 21:13.

Ehkki võistlus kuulus nõrgimasse, auhinnarahata kategooriasse, vajas viimastel kuudel madalseisus olnud Must eelkõige mängupraktikat ja seda mitme tasavägise kohtumise näol ka sai. Juuli alguses osaleb Must 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril Peterburi lähistel Gatšinas.