Kalju viigistas Sillamäega, Levadia kaotas Transile

Nõmme Kalju ja Sillamäe Kalevi kohtumine.
Nõmme Kalju ja Sillamäe Kalevi kohtumine. Foto: Mihkel Maripuu

Eesti jalgpalli meistriliigas peeti täna neli 16. vooru kohtumist. Tabeli kolme parema hulka kuuluvad FC Levadia ja Nõmme Kalju jäid mõlemad ilma oodatud võidupunktidest.

Levadia jäi üllatuslikult alla 0:1 Narva Transile. Koduväljakul mänginud Trans avas väravaarve 56. minutil ning kuigi külalistel oli võimalus viigistada, ei suutnud Ingemar Teeveer 83. minutil realiseerida penaltit.

Nõmme Kalju mängis samal ajal 0:0 viiki Sillamäe Kaleviga ning nii jäi hetkel liigatabelis kolmandat kohta hoidval Kaljul teist vooru järjest väravatearve avamata. Paide Linnameeskond alistas 3:0 FC Kuressaare, Tartu Tammeka oli võõrsil 2:0 parem Tallinna Kalevist.

Pärast tänaseid mänge juhib liigatabelit 37 punktiga Levadia, teist kohta hoiab 35 punktiga FC Flora, Nõmme Kalju on 34 silmaga kolmas.